Ново

ELEONORA J-20 - женски градник во Б корпа

(0)
699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник без жици со поставени триаголни корпи без полнење, овозможува максимална удобност и комфор. Наменет за секојдневно носење. Може да биде првиот градник за тинејџерките, почнува од корпи 65B.

Материјал

95% памук 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам