Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ELEONORA P-19 -z.brus B korpa
Опис

Памучен градник без фишбан со поставени триаголнести корпи без полнење, овозможува максимална удобност и комфор. Наменет е за секојдневно носење, за активни и практични дами. Одличен прв градник достапен во величини од 65Б. Прерамките може и да се вкрстат по потреба

ELEONORA

ELEONORA P-19 -z.brus B korpa

379,00 ДЕН

649,00 ДЕН

-42%

Расположливи големини
85 B 70 B 65 B 80 B 75 B
Расположливи бои
Материјал

95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.