30

ELEONORA P-22 - градник без жици

(5)
615,00 ДЕН 879,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучен градник без фишбајн со појачани триаголнести корпи, дава максимална удобност и комфор. Прерамките по потреба можат да се вкрстат на грбот. Идеален градник за секојдневно носење.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам