44

Eliana p-21 женски бразилијана гаќички

(5)
262,00 ДЕН 469,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женствени и удобни бразилијана гаќички, изработени од мазен пријател материјал, со лепливи рабови. Памучната постава ги прави удобни за секојдневно носење.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам