ELIZA - градник во D корпа

(0)
1.059,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

92% полиамид, 8% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам