25

ELSIE J-20 - женски беби дол комплет

(0)
1.169,00 ДЕН 1.559,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Сатенски беби дол комплет кој лесно паѓа и ја следи линијата на телото. Во петролеј нијанса.

Материјал

94% полиестер, 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам