Ново

Elsie p-21 женски беби дол

(0)
1.749,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски беби дол од нежен материјал со фин отјај. Со тенки прерамки кои се подесуваат. Лелеаво паѓа по телото.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам