Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Elva
  • Elva
Опис

Романтична ноќница со кратки ракави од вискоза, класичен крој и средна должина. Лежерниот пад ја прати линијата на телото и овозможува максималана удобност.

Elva

959,00 ДЕН

1.199,00 ДЕН

-20%

Расположливи големини
s m l xl
Расположливи бои
Материјал

95% Вискоза 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.