29

Push-Up градник

(0)
789,00 ДЕН 1.119,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Привлечен push-up градник со ефект за подигнување на градите и истакнување на деколтето. Обложен со чипка. Украсните траки заводливо се вкрстуваат на градите, а дополнителна чипка се спушта под градите.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам