Ново

ERIKA J-20 - женски слип гаќички

(0)
349,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички. Изработени од најфин памук со нежен, дискретен вез по рабовите.

Материјал

95% памук 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам