30

ERIKA P-22 - женски слип гаќички

(5)
300,30 ДЕН 429,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички, изработени од нежен памучен материјал со дискретен украсен дезен на рабовите.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам