25

EVA P-23 - женски танга гаќички

(5)
434,00 ДЕН 579,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

86% Полиамид 14% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам