Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Evangelina
  • Evangelina
Опис

Push-up градник без фишбан од вискоза со модерен и женствен крој и фина чипка по рабовите. Овозможува максимална удобност и потпора и го нагласува деколтето

EVANGELINA

529,00 ДЕН

899,00 ДЕН

-41%

Расположливи големини
70 B 75 B 80 B 85 B
Расположливи бои
Материјал

95% Вискоза 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.