30

FAUSTA J-20 - женски танга гаќички

(0)
307,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски танга гаќички од фин, мек материјал, со тенки провидни рабови. Поставени со памук.

Материјал

86% полиамид 14% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам