30

Felicita p-21 градник со Б корпа

(5)
832,30 ДЕН 1.189,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник во Б корпа, со push up ефект. Со романтична чипка која продолжува под корпите.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам