Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Ferminia
  • Ferminia
Опис

Заводлив женски комбинезон, со текни прерамки на подесување кои се вкрсуваат на грбот. Егзотичен принт со чипка. Моделот лежерно паѓа и ја прати линијата на телото

Ferminia

1.549,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

100% сатен

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.