Ново

FIDELIA J-23 - женски беби дол

(5)
1.689,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Елегантен и многу пријатен беби дол со рабови од чипка. Горниот дел е во V израз на деколтето и тенки прерамки на подесување. Нежно паѓа, пратејќи ја линијата на телото.

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам