Ново

FILIS J-23 - женска ноќница

(5)
1.589,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуална и заводлива женска ноќница со тенки прерамки на подесување. Нежно паѓа пратејќи ја линијата на телото

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам