44

FILONA P-22 - женска пижама

(5)
1.601,00 ДЕН 2.859,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска пижама од вискоза, долги широки ногавици, многу пријатна и удобна.Достапна во зелена и розева боја.

Материјал

Памук/Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам