30

FLORENTINA P-22 - женска маица

(5)
531,30 ДЕН 759,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практична и удобна памучна маица со тенки прерамки на подесување.Предниот дел е украсен со дискретна чипка и украсна машничка

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам