30

Franca p-21 памучни папучи

(5)
650,30 ДЕН 929,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучни папучки за по дома, удобни и меки. Отворени напред, со украсна машничка.

Материјал

100% памук, термопластична гума

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам