30

Градник со Ц корпи

(0)
692,00 ДЕН 989,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерен градник со длабоки Ц корпи и жица, без полнење. Од нежен, мек материјал во пролетен дезен. Пружа добра поддршка.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам