Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Galena
  • Galena
Опис

Заводлива женска сатенска ноќница, со текни прерамки на подесување кои се вкрсуваат на грбот. Егзотичен принт со чипка. Моделот лежено паѓа и ја прати линијата на телото

Galena

1.399,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

100% сатен

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.