Ново

Giselle p-21 женска ноќница

(0)
1.529,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуална сатенска ноќница, со фин отсјај, со тенки прерамки кои се подесуваат.Моделот лежерно паѓа и ја следи линијата на телото.

Материјал

94% полиестер 6% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам