30

Градник со фишбајн

(0)
769,00 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен чипкаст градник со жица и благо полнење. Со украсни корпи во нежна, пастелна боја. Пружа добра потпора и го истакнува деколтето.

Материјал

86% Poliamid 14% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам