30

Goga p-21 градник во Б корпа

(5)
909,30 ДЕН 1.299,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет градник со Б корпи и жица, без полнење. Дискретен и практичен.

Материјал

80% полиамид 20% eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам