Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Gretta
Опис

Gretta

238,00 ДЕН

340,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

80 % полиамид, 18 % еластин, 2% памук

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.