Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Gusti
  • Gusti
Опис

Папучи од природно јагнешко крзно со ѓон од нелизгачка микро гума. Природните карактеристики на мекото јагнешко крзно ќе ви овозможат удобност и комфор во текот на сите годишни сезони. Вашите стапала ќе бидат идеално затоплени во текот на зимата, и оптимално темперирани во останатиот дел од годината. Достапноста на дури и најголемите величини ги прави идеални за припадниците на машкиот пол.

Gusti

1.799,00 ДЕН

Расположливи големини
39 40 41 42 43 44 45 46 47
Расположливи бои
Материјал

100% природно јагнешко крзно

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.