37

GWEN J-20 - градник во Д корпа

(0)
742,77 ДЕН 1.179,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам