30

Hailey p-21 Push-up градник

(5)
965,30 ДЕН 1.379,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски градник со Б корпи кои се благо зајакнати. Се закопчува напред. Моделот е ласерски сечен, без рабови.

Материјал

80% полиамид 20% eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам