20

HALE P-23 - женски бразилијана гаќички

(5)
391,00 ДЕН 489,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски бразилијана гаќички, изработени од лесен и пријатен материјал, украсени со раскошна чипка. Тенки рабови, без оцртување под облеката. Поставени за дополнителна удобност во текот на носењето.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам