Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • HANNY P-19 -z.slip gace
  • HANNY P-19 -z.slip gace
Опис

Заводливи женски слип гаќички од пријатен и елсатичен материја, со фина чипка и лепени рабови.Памучната постава во долниот дел овозможува пријатно и удобно чувство

HANNY

HANNY P-19 -z.slip gace

299,00 ДЕН

579,00 ДЕН

-48%

Расположливи големини
XL L S M
Расположливи бои
Материјал

80% полиамид, 20% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.