20

HARPER P-22 женски бразилијана гаќички

(5)
231,20 ДЕН 289,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Ženske brazilijana gaćice od pamuka, sa veoma tankim ivicama na rubovima. Udobne i pogodne za svakodnevno nošenje. Dostupne u beloj, bež i crnoj boji.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам