20

HONEY J-21 ЖЕНСКА НОЌНИЦА

(5)
1.359,20 ДЕН 1.699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска ноќница со тенки бретелчиња, од нежен принт, со интересен леопардски принт. Нежно паѓа по линијата на телото. Пријатна за спиење.

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам