37

Женска наметка

(0)
1.499,00 ДЕН 2.389,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Отмена и елегантна, еднобојна, сатенска наметка со 3/4 широки ракави. Лежерно паѓа, а струкот се нагласува со лента од истиот материјал..

Материјал

100% Saten

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам