Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Ilda
  • Ilda
Опис

Гламурозно чипкано боди со предизвикувачки крој. Модел кој прилега на секоја фигура и остава многу елегантен и заводлив впечаток.

ILDA

Sorella P19

1.259,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

60% полиамид, 30% вискоза, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.