29

Женски беби дол

(0)
1.199,00 ДЕН 1.689,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Софистициран и елегантен сатенски беби дол, лежерно паѓа овозможувајќи удобно чувство. Мек на допир со кожата. Украсен со фина чипка во горниот дел. Има тенки прерамки кои се подесуваат.

Материјал

100% Saten

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам