29

Градник со Ц корпи

(0)
789,00 ДЕН 1.119,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со фишбајн и мазна, длабока Ц корпа која е појачана и е без пенесто полнење. Длабокиот спој меѓу корпите, како и нивниот овален облик овозможуваат одлична потпора, чувство на удобност и комфор. Карактеристичен материјал со фин одсјај кој остава отмен впечаток. Моделот има практични и широки прерамки, украсен детал и машничка меѓу корпите.

Материјал

88% Poliamid 12% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам