Ново

Ivy p-21 танга гаќички

(5)
479,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Танга гаќички, нежни и деликатни. Комбинација од сјаен и мек материјал и чипка. Ги краси додадена чипка на колковите. Поставени со памук.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам