Ново

Jill p-21 женска наметка

(0)
2.549,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Отмена и елегантна наметка со кимоно ракави со 3/4 должина. Лежерно паѓа, а струкот се нагласува со лента на истиот материјал.

Материјал

94% полиестер 6% eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам