51

JILL P-22 - женска наметка

(5)
1.323,00 ДЕН 2.699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам