20

JOLANDA J-21 ЖЕНСКИ ГРАДНИК Д КОРПА

(5)
1.007,20 ДЕН 1.259,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам