Ново

JOLANDA J-23 - градник во Д корпа

(5)
1.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со фишјбан, и длабоки Д корпи кои се појачани и без пенасто полнење.Длабокиот состав помеѓу корпите, како и нивниот облик нудат одлична потпора, удобно чувство и максимален комфор.Моделот има широки прерамки и збогатен е со чипка.

Материјал

92% Полиамид 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам