44

Jolanda p-21 градник во Д корпа

(5)
688,00 ДЕН 1.229,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со фишбајн и длабоки Д корпи кои се зајакнати, без пенесто полнење. Корпите се покриени со раскошна чипка.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам