20

JULISA P-22 - женски градник во Е корпа

(5)
1.031,20 ДЕН 1.289,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам