50

KAPRI J-21 ЖЕНСКИ БРАЗИЛИЈАНА ГАЌИЧКИ

(5)
279,50 ДЕН 559,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Бразилијана женски гаќички, без истакнати рабови. Детали од чипка, за романтичен и елегантен изглед. Памучната постава на самите гаќички Ви овозможува комфорт и удобност при самото носење.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам