20

KORI J-20 - женска наметка

(0)
1.791,20 ДЕН 2.239,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Мека топла наметка со апликации на капата. Ушите, очите и носот на коала ја прават посебно забавна. Има лента околу струкот која се подесува.

Материјал

100% полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам