Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Lacy
  • Lacy
Опис

Нежна и многу удобна ноќница од вискоза, збогатена со чипка и тенки прерамки на подесување, која лежерно паѓа.

LACY

1.259,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

95% Вискоза 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.