44

LATRISHA P-22 - женска пижама

(5)
1.506,00 ДЕН 2.689,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

Горен дел: 95% Вискоза 5% Еластин; Долен дел: 100% Вискоза

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам