Ново

Lenka p-21 градник во Ц корпа

(0)
989,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со Ц корпи, без полнење, зајакнат со жица. Направен од мек материјал, со додаток чипка, овозможува пријатно чувство при носење, без стегање.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам